Shop

Productomschrijving

De TP-LINK TL-SM311LM is een SFP-transceiver die speciaal is ontworpen voor gebruik met glasvezelverbindingen. Deze transceiver ondersteunt een maximale gegevensoverdrachtssnelheid van 1250 Mbit/s, waardoor hij ideaal is voor het leveren van snelle en betrouwbare netwerkverbindingen.

Met zijn SFP-aansluiting kan de TL-SM311LM eenvoudig worden geïnstalleerd in compatibele netwerkapparaten. Hij werkt op een ingangsspanning van 3.3 V en voldoet aan FCC- en CE-certificeringen, wat de betrouwbaarheid en prestaties van deze transceiver benadrukt.

Specificaties
Merk

TP-Link

Uit aanbiedingsfolder

Nee

Dagaanbieding

Nee

TP-LINK TL-SM311LM netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 850 nm

 24,19

Tijdelijk niet voorradig

SNELLE LEVERING
Werkdagen voor 19:00 besteld, dezelfde werkdag nog verzonden
VEILIG BETALEN
Veilig online betalen via uw eigen bank middels iDEAL
Tag: Categorie: Artikelnummer: TL-SM311LM
Een vraag over dit product?

Twijfel niet en vul onderstaande formulier in met jouw vraag en wij beantwoorden deze zo snel mogelijk.